فایل PowerPoint (اسلاید ها) تحقيق بازديدي از هافن سيتي

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن فایل PowerPoint (اسلاید ها) تحقيق بازديدي از هافن سيتي :

هامبورگ ، آلمان

تنوعی از معماری با چندین تساوی

هامبورگ با گسترش هافن سیتی چشم انداز وسیع اش و اسکله غیر قابل استفاده روی رودخانه الب در حال باز سازی می باشد ، در همان حال پیش گام ترین هنر سازندگی شهری و مدنی در اروپا در شرف وقوع است 380 جریب این منطقه دوباره توسعه یافته ترکیبی از اداره ، خرده فروشی ، محل سکونت ، و کاربردهای فرهنگی و تربیتی خواهد شد .

آنجا گردشگاه های خرید وجود نخواهد داشت و مکان های خاص مترو و ایستگاه های اتوبوس یک موضوع حساب شده و قدرتمندی بود ، نیز نسبت پیاده رو به جاده بود 50 کیلومتر جاده نسبت به 10 کیاومتر پیاده رو با فقط 30 درصد پیاده رو کنار خیابان وجود خواهد داشت عابرین از 70 درصد دیگر برای گریز از حوالی خیابان استفاده خواهند کرد .

وقتی زمان حدود سال 2020 کامل شد ، این ناحیه رشدی 40 درصدی به اندازه مرکز شهر خواهد داشت . مجموعاً 4/19 میلیون فوت ساختمان جدید طراحی شده است ، و بیشتر آن بوسیله یک تقارن معمارهای بین المللی طراحی شده است .

رو کوهاس 23000 متر مربع ساختمان دایره ای شکل اما ، از بلوک 10 به هم پیوسته پیمانه ای تشکیل شده جایی برای یک مرکز علمی و آکواریوم ، به خوبی تئاترها ، اداره ها ، آزمایشگاهها ، تاسیسات تجاری و فروش خواهد شد .

قسمتی از ساختمان ، تقریباً 8500 متر مربع ، برای زیرزمین تعیین شده است با بخش وسیعی از این فضا که بوسیله آکواریوم اشغال می شود . بالای زیرزمین ، تراس ها روی طبقات مختلف ساختمان منظره ای گسترده در عرض شهر را مهیا می کنند .

مهندس های هتینگ لارسن رقابت طراحی قرارگاههای جدید 50000 متر مربعی برای گروه اسپیگل را بردند . این پروژه ، با تاکید بر قدرت تحمل طراحی شده است . که شامل 2 ساختمان U شکل می باشد ، الهام بخش سفر دریایی ، کاغذ سفید و نور است .

ساختمان ها دون بازار به وجود آورده اند ، ورودی یک بازار با بروک تورکای مواجهه می شود ، و یک بازار به گردشگاه هاربور متصل می شود .

این ساختمان در 2010 کامل خواهد شد در همان زمان هال فیل هارمونیک الب جدید ، بوسیله هرزورگ و دمورون در جای دیگر هافن سیتی طراحی شده است .

این مرکز فرهنگی هافن سیتی ، هال هامونیک الب از دو عنصر مجزا ترکیب یافته است : یک مخزن آجر موجود و یک ساختمان شبیه به خیمه و چادر شیشه ای جدید که گویی بالای پایه صنعت شناور شده اند .

زیربنای صفحه کوچک راس که داخل رودخانه هاربورد پیشروی کرده است ، این گسترش 120000 متر مربعی فقط یک برج جدید برای NDR سمفونی ارکستر هامبورگ را شامل نمی شود ، بلکه همچنین یک هتل لوکس ، آپارتمان مسکونی ، مرکز کنفرانس ، منطقه خوب ، موزه کلینکوس (موزه موزیک برای بچه ها) ، رستوران ها ، کلوپ های شبانه و پارک را نیز شامل می شود .

مهندس بینش قرارگاه های آلمان را برا یگروه یونی لول ، برج مسکونی مجاور را طراحی می کند . این طراحی ، یک سازمان هنوز به شکل مجسمه ، از یک امتزاج معماری متمایز ایجاد شده است . دانشگاه هافن سیتی جدید (HCU) ، که بوسیله یونیکیبو طراحی شده است ، شبیه دو بال طراحی خواهد شد . هر دو بخش بنا روی یک میدان ساحلی با راه رویی قرار گرفته بین آنها مشخص خواهند شد . طرح شامل تدارکاتی برا ییک کافه و رستوران می باشد ، که هر دو چشم اندازی به آب دارند .

این طرح هم اکنون دستخوش پیشرفت بیشتری است .

مرکز مسافرت های دریایی هامبورگ ، بوسیله رانرهنیک ورس طراحی شده است ، با هم توسط مهندس معمار ورنرسویک ، دروازه ای است به شهر هامبورگ برای مسافران از همه جای دنیا .

مقصود معماری باقی ورودی های عمارت 1200 متر مربعی دو عنصر آشنای دریانوردی است – کانینز و کشتی – که هنرمندانه با هم ترکیب یافته اند . دیوارها از توده رنگارنگ آجر ترکیب شده با هم تشکیل شده اند و رئوس و بالای بنا یک قاب متحرک ساخته شده اند .

تا زمانی که تا مرکز سفرهای دریایی هامبورگ دریانوردی را کنترل می کند ، چندین نوع مختلف از اتفاقات و رسوم برای میزان 800 نفر می توانست آنجا خارج از فصل دریانوردی نگه داشته شود .

مسی میلیانوماکس یک مرکز دریانوردی جدید 34000 متر مربعی و هتل را طراحی می کند . بین مرکز علمی و مرکز دریانوردی جدید دو ساختمان ساده که توسط اریک وان اگرات طراحی شده اند وجود دارد .

400000 نفر در هافن سیتی برای پذیرایی از ملکه مری روم بودند تا اسکله هتلی در آینده به روی رودخانه الب خواهد شد . 

لینک کمکی