فایل PowerPoint (اسلاید ها) بررسي تاثير دانه بندي ماسه قالبگيري ريخته گري بر ميزان آبدهي و عملکرد هيدروليکيالکتروپمپ هاي شناور گازار پمپ

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن فایل PowerPoint (اسلاید ها) بررسي تاثير دانه بندي ماسه قالبگيري ريخته گري بر ميزان آبدهي و عملکرد هيدروليکيالکتروپمپ هاي شناور گازار پمپ :


سال انتشار : 1395تعداد صفحات :9

چکیده مقاله:

در این پژوهش، برای قالبگیری قطعات ریخته گری از ماسه های سیلیسی CO2 با اندازه دانه مختلف استفاده شد و به بررسی تاثیر آن روی کیفیت سطح قطعات، تمیزی، عدم ماسه سوزی، بهبود دقت ابعادی و در نتیجه افزایش میزان آبدهی، بهبود عملکرد هیدرولیکی الکتروپمپ های شناور گازارپمپ شد. برای این پژوهش، یک نمونه پمپ یکسان در دو حالت مختلف تولید شد و تست های عملکردی الکتروپمپ از جمله تست دبی (میزان آبدهی) – توان ، دبی – هد (ارتفاع)، دبی – راندمان کل در آزمایشگاه تست هیدرولیکی الکتروپمپ شناور گازارپمپ که مورد تایید اداره استاندارد است و همچنین تست های سختی سنجی و آنالیز شیمیایی و ... در آزمایشگاه مرجع پارک علم و فناوری خراسان انجام شد. هر چه دانه بندی ماسه ریزتر باشد کیفیت سطحی نیز بالاتر می رود و تاثیر چشمگیری در میزان راندمان و آبدهی و عملکرد هیدرولیکی الکتروپمپ شناور داشت.

لینک کمکی