فایل PowerPoint (اسلاید ها) تخمين شکاف سواد رسانه اي کارمندان دولت و ارايه روش بهينه پياده سازي ومديريت دوره هاي آموزشي با استفاده از نرم افزارمورد مطالعه:کارمندان کشور

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن فایل PowerPoint (اسلاید ها) تخمين شکاف سواد رسانه اي کارمندان دولت و ارايه روش بهينه پياده سازي ومديريت دوره هاي آموزشي با استفاده از نرم افزارمورد مطالعه:کارمندان کشور :


سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : همايش بين المللي افق هاي نوين در علوم پايه و فني و مهندسي

تعداد صفحات :12

چکیده مقاله:

رشد روزافزون رسانه های دیجیتال و یا به کلام صریح، رشدی ماورای تفکر بشر دنیای کامپیوتر و بسترهای تحت کنترل کامپیوتر به گونه ای شده که امروزه بشر چه بخواهد و چه نخواهد باید بتواند خودش را با این رشد پرسرعت در کنار حجم کلانی از داده وقف دهد تا بتواند زندگی عادی خود را ادامه دهد درغیر اینصورت زندگی اش رنگی غیر قابل قبولبرای جامعه و چه بسا خودش خواهد داشت. مدیریت ها در هر سیستمی جهت رشد و تعالی در سطح بسیار عالی در گرو اطلاعات بروز و ابزارهای مدرن میباشد. مدیران و کارمندان هر سازمان باتوجه به ریشرفت ابزارهای مدیریتی و کاری سازمان باید خودشان نیز سواد کار با آن ابزار را کسب نمایند تا سیستم بصورت موازی بتواند اهداف خود را پیش ببرد. در هر سازمانی اصلی ترین و اساسی ترین مشکل در بین کارمندان دم توانایی های لازم در استفاده از ابزارهای بروز کامپیوتر محور در بستر مدیریت حساس سازمانی است، اگرچه دوره هایی در هر سازمانی برگزار می شود اما این دوره ها با میانگین توصیفی، از کیفیت مطلوبی برخوردار نمیباشند و همه اشخاص پس از گذراندن دوره ها توانایی های لازم در زمینه مربوطه را فرا نمیگیرند. هدف این پژوهش پس از بررسی های کمی و کیفی این مهم، ارایه طرح نرم افزار مدیریت و پیاده سازی آموزش ها و دوره های سواد رسانه ای با نام دوسرا (دوره های سواد رسانه ای ایران) جهت مدیریت بهتر و بهینه تر دوره های برگزاری از سوی سازمانها و ادارات کشور می باشد.

لینک کمکی