فایل PowerPoint (اسلاید ها) شناسايي نقش برنامه هاي پخش شده از تلويزيون با محوريت شهدا و خانواده آنها در تکريم خانواده شهدا از سوي مخاطبان

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن فایل PowerPoint (اسلاید ها) شناسايي نقش برنامه هاي پخش شده از تلويزيون با محوريت شهدا و خانواده آنها در تکريم خانواده شهدا از سوي مخاطبان :


سال انتشار : 1395تعداد صفحات :10

چکیده مقاله:

فرهنگ ایثار و شهادت و زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا و ایثارگران و تکریم خانواده آنها بخش مهمی از ارزش های فرهنگی جامعه ماست. لذا باید تلاش کرد با یادآوری و حفظ این ارزش ها و تکریم و بزرگداشت بانیان این ارزش ها، فرهنگ ایثار و از خودگذشتگی و تکریم خانواده شهداا را در بطن جامعه جاری ساخت. این پژوهش با هدف بررسی نقش برنامه های پخش شده از تلویزیون با محوریت شهدا و خانواده آنها در تکریم خانواده شهدا از سوی مخاطبان با روش پیمایش انجام شده است. به این منظور پرسشنامه این پژوهش بین 384 نفر از افراد بالای 15 سال ساکن در کرمانشاه توزیع شده است که نتایج حاصل از آن به شرح زیر است: نتایج این بررسی نشان می دهد که اکثریت پاسخگویان معتقدند تلویزیون توانسته است به خوبی فرهنگ تکریم خانواده شهدا را ترویج کند. به ترتیب سریال های تلویزینون، فیلم های تلویزیونی، مستندها، کلیپ ها و موسیقی و برنامه های گفتگو محور تلویزیون با موضوع شهدا بیشترین تاثیر را در تکریم خانواده شهدا داشته است.

لینک کمکی